lt en ru
fb utube
Slide 3 Slide 3 Slide 3 Slide 3 Slide 3 Slide 3
 

Istorija

 

Nuo 2006 metų renginių organizavimo bendrovė "Trys Karaliai - Pramogų projektai" pradėjo kurti techninį renginių aptarnavimo padalinį, kurį pakrikštijo "TKP Servisas" (Trijų Karalių Pramogų Servisas) vardu.


2010 metais "TKP Serviso" padalinys buvo atskirtas nuo "Trys Karaliai - Pramogų projektai" įmonės ir įsteigta nauja įmonė, tuo pačiu pavadinimu "TKP Servisas", kurios steigėjas vienas iš "Trys Karaliai - Pramogų projektai" įkūrėjų - Dovydas Bajoras.


Užsispyrimu, sunkiu darbu ir noru būti patikimu partneriu savo klientams "TKP Servisas" įrodė, kad jo komanda galima pasitikėti. Sėkmingai bendradarbiaudamas su įvairiomis organizacijomis, savivaldybėmis ir kultūros centrais tapo jų pastoviu partneriu. Todėl "TKP Serviso" vadovas Dovydas Bajoras nusprendė plėsti savo veiklą ir ne tik nuomoti šviesos ir garso aparatūtą, pakylas ir scenas, bet ir jais prekiauti.


Todėl 2012 metais pristatytas naujas prekinis ženklas "dB Wave". Sprendimas buvo priimtas norint atskirti techninį renginių aptarnavimą, šviesos ir garso aparatūros, pakylų ir scenų nuomą nuo prekybos.

 
 

Vadyba

 

MŪSŲ TIKSLAS – tapti pripažinta, aukščiausio lygio kompanija teikiančia technines renginių aptarnavimo paslaugas. Nuolat būti novatoriška ir intuityvia kompanija, kuri jaučia kliento poreikius ir jiems teikia aukštos kokybės paslaugas palankiomis sąlygomis.

 

 

PREKINIO ŽENKLO KILMĖ

 

2012 m sausio 1d. pristatytas naujas prekinis ženklas „dB Wave“. Sprendimas buvo priimtas norint išskirti renginių techninį aptarnavimą iš kitos įmonės veiklos.
Naujas vardas sudarytas iš dviejų dalių – pirmojoje raidės dB atskleidžiančios net tris reikšmes:

  1. dB – tarptautinis žodžio decibelai (garsumo matavimo vienetai) žymėjimas;
  2. kompanija nuo pirmųjų dienų dirba su italų gaminama kokybiška dB Technologies produkcija;
  3. gal tai sutapimas, bet įmonės steigėjo vardo ir pavardės inicialai taip pat yra D.B.  Antroji pavadinimo dalis „wave“ (banga), nusako kad garsas sklinda bangomis.

Naująjį prekinį ženklą puošia antrinis elementas, gyvūnas apgaubtas mitais ir pasižymintis ypatingu gyvenimo būdu - jūrų arkliukas. Anot legendų būtent Jūrų arkliukų protėvius buvo įsikinkęs jūrų dievas Poseidonas, kurie plaukdami sukeldavo didžiules bangas. Mes įgarsindami renginius taip pat sukuriame oro slėgio virpėjimus, garso bangas. Tolimųjų rytų jūrų arkliukai primena kinų gamtos harmonijos ir sėkmės simbolį – permainingą drakoną, tad tikimasi, kad tai įmonei padės pelnyti sėkme 2012-taisiais – drakono ir vėlesniais metais.

 

 

VEIKLOS KRYPTIS

 

•  "dB Wave" - techninis renginių aptarnavimas, šviesos ir garso aparatūros, pakylų ir scenų nuoma.

•  "TKP Servisas" - šviesos ir garso aparatūros, scenų, pakylų pardavimas.

 

Techninio renginių aptarnavimo paslaugas teikia daug organizacijų, tačiau labai nedaug jų gali pasigirti įspūdinga kokybe, kurią siūlome mes, ir garantu, kurį suteikiame savo klientams.
Be viso to mes esame greiti, mobilūs, randantys išeitis iš keblių situacijų. Turbūt todėl klientai pasirenka mūsų paslaugas vėl ir vėl.

 

Mūsų nuomojami šviesos ir garso įrangos komplektai ideliai tinka gyvų aukšto lygio koncertų įgarsinimui salėse, kurios turi iki dviejų tūkstančių vietų. Turime sukaupę didelę patirtį dirbdami su verslo renginiais (įmonių vasaros sąskridžiais, prezentacijomis, parodomis, kalėdiniais vakarėliais). Vis dažniau tenka padirbėti ir prabangiose asmeninėse šventėse pvz. vestuvėse, į kurias jaunieji linkę pasikviesti ne vieną populiaria grupę ar atlikėją.

 

Džiugu, kad gerais atsiliepimais apie mūsų darbą yra linkę dalintis ir renginių organizatoriai bei patys atlikėjai ar grupės, ko gero jiems malonu jausti scenoje komfortą, kurį galime garantuoti dirbdami su pasaulinius standartus atitinkančia raiderine technika.

 

Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime Jums geriausią variantą.

 

 


 
Mes dirbame su kokybiška ir laiko patikrinta įranga. Gamintojams pasiūlius naujienas visada stengiamės jas įsigyti pirmieji, tam kad išlaikytume konkurencinį pranašumą.  
Mes dirbame su kokybiška ir laiko patikrinta įranga. Gamintojams pasiūlius naujienas visada stengiamės jas įsigyti pirmieji, tam kad išlaikytume konkurencinį pranašumą.  
   
 Iš kairės TKP serviso įkūrėjas Dovydas Bajoras ir Meyer Sound įkūrėjas John Meyer. Frankfurtas, Vokietija 2011 m.  
Iš kairės TKP serviso įkūrėjas Dovydas Bajoras ir Meyer Sound įkūrėjas John Meyer. Frankfurtas, Vokietija 2011 m.  
   
 Iš kairės TKP serviso įkūrėjas Dovydas Bajoras, pardavimų vadovas ... ir KV2audio įkūrėjas George Krampera. Tabor, Čekija 2011 m.  
 Iš kairės TKP serviso įkūrėjas Dovydas Bajoras, pardavimų vadovas ... ir KV2audio įkūrėjas George Krampera. Tabor, Čekija 2011 m.  
   
 Iš kairės Chuck Augustowski, ilgametis Crest Audio inžinierius ir APB-DynaSonics steigėjas drauge su TKP serviso įkūrėju Dovydu Bajoru.  
 Iš kairės Chuck Augustowski, ilgametis Crest Audio inžinierius ir APB-DynaSonics steigėjas drauge su TKP serviso įkūrėju Dovydu Bajoru.  
 
 
 

Naujienos, žinios.

 

Pradedame prekiauti scenos podestais.

 

Ilgametė patirtis renginių techninio aptarnavimo srityje subrandino įmonėje naujo produkto - aliuminio profilio scenos sistemos Stage Deck idėją.

Stage Deck yra išskirtinis, originalus, neturintis identiškų analogų nei Lietuvos, nei užsienio rinkose produktas, išsiskiriantis savo tvirtumu ir saugumu, greitumu bei paprastumu jį montuojant bei išmontuojant.

 

Stage Deck pagrindinės sudedamosios dalys:  profilis (rėmas) bei fanera. Skydo rėmas pagamintas iš aliuminio, atsparus korozijai. Profilio metalo lydinys yra patvirtintas sertifikatu AN AW6005A T6. Fanera yra gaminama iš aukščiausios kokybės beržo. Jos paviršius atsparus vandeniui ir slydimui.

 

Standartinis Stage Deck yra 2 x 1 m. Atsižvelgiant į kiekvieno kliento poreikius, siūlome ir kitus sceninių skydų  išmatavimus. Leistina apkrova į scenos grindų modulio vieną kvadratinį metrą yra 750 kg. Skydai tarpusavyje lengvai ir greitai jungiami specialiomis jungtimis arba spynomis. Stage Deck gali būti montuojamas ant aliumininių kojų (standartinių, reguliuojamų ar teleskopinių) ir ant originalių  Layher pastolių. Būtent šios Stage Deck savybės leidžia sukonstruoti reikiamos konfigūracijos ir aukščio sceną. Stage Deck išsiskiria savo:

 

•  Universalumu. Sceninės grindys pritaikytos naudoti bažnyčiose, mokyklose, klubuose, parkuose, stadionuose ir kt.

 

•  Mobilumu. Iš aliuminio gaminamo produkto pagrindinė savybė – lengvumas. Vieno standartinio skydo 2 x 1 m svoris - 35 kg. Stage Deck nesunku montuoti/ išmontuoti, transportuoti, sandėliuoti. 

 

•  Kokybiškumu. Mūsų produkcijos konstrukcinis sprendinys – ilgametės praktinės veiklos rezultatas, kurį atspindi aukšta produkcijos kokybė, garantuojama TÜV Thüringen.

 
 

Karjera

 

Ieškome patyrusių šviesos ir garso operatorių.

CV ir motyvacinį laišką siųskite el. paštu info@dbwave.lt

 
 

Atsiliepimai

 

KĄ APIE MUS ŠNEKA MŪSŲ KLIENTAI IR PARTNERIAI

Klaipėdos Akropolio valdytojas
Ovidijus Zibalis


Bendrą kalbą randame greitai, nes tai kolektyvas, kuris girdi kas jiems yra sakoma ir ko pageidaujama. Gera komunikacija taupo laiką, dėl to pastaruosius du metus Jie ir dirba Klaipėdos Akropolyje.

Akropolis

Lietvos kalvių sajunga


Su šia komanda tiesiog puiku dirbti, jie valdo situaciją, žino ką daro. Lietuvos kalvių sajungai padėjo surengti 3 tarptautinius plenerus, be jokios abejonės jie padės rengti ir ketvirtąjį šių metų liepos pabaigoje.

 Lietuvos kalvių sąjunga

UAB „Jubana“ administratorė
Ramunė Strikauskienė


Per 6 metus jie suorganizavo 8 renginius, dėl kurių esame absoliučiai patenkinti. Netrukus vėl pradėsime galvoti apie vasaros sąskrydžio organizavimą ir vėl kreipsimės į šį puikiai sukomplektuotą kolektyvą.

 Jubana

Pagėgių kultūros centro direktorė
Svetlana Jašinskienė


Trumpai galiu pasakyti, jei reikėtų jų darbą įvertinti 100 balų sistemoje, tai ir atiduočiau visa šimtą. Gerai dirba!

 Pagėgių kultūros centras

Palangos kultūros centro vadovas
Nerijus Stasiulis


Patikimi ir ilgamečiai partneriai, ne kartą padėję kebliose situacijose, kai nebuvo daugiau į ką kreiptis. Ne kartą pastebėjau, kad jų įranga visada tvarkinga, pakankamai dažnai atnaujinama. Visada pavyksta susitarti dėl fi nansinių sąlygų, tai ypač svarbu dabar, kai kultūriniai biudžetai smarkiai karpomi. Ačiū jiems.

 Palangos kultūros centras

Dizaineris, Printtime.eu dizaino studijos įkūrėjas
Nerijus Jasinskas


Esu paprastas "namų ūkio vartotojas" ir kai reikia kokio buities rakando, kaip pvz. ausinių - negaištu laiko forumuose, gamintojų puslapiuose ar parduotuvėse. Visada žinau, kad kvalifikuotą patarimą ir geriausią kainą gaunu iš šios kompanijos.

 Printtime.eu dizaino studija

 

TAIP PAT MŪSŲ PASLAUGOMIS PATENKINTI

 

 

Trys Karaliai - pramogų projektai Viešbutis Vanagupė Vakaris
     
 Adakris Pramogų burės Kuršių kaimas 

 

   

HBH

Novo Nordisk

SBA
 

 
 
Tel. +370 683 49811 | El. paštas info@dBwave.lt | dBWave
© 2011 dBwave, Sprendimas PRINTTIME.eu, Programavimas UAB IT Uostas