lt en ru
fb utube
Slide 3 Slide 3 Slide 3 Slide 3 Slide 3 Slide 3
 
> <

Miestų šventės

 

Aktyviai bendradarbiaujame su daugeliu šalyje esančių kultūros centrų ir mielai padedame rengti miestų ir miestelių šventes. Viešosiose Lietuvos miestų erdvėse tenka dirbti ir su komerciniais klientais, kuomet jie rengia koncertus siekdami savireklamos, prekinių ženklų populiarinimo ar kitų tikslų.

 
 
> <

Įmonių renginiams, parodoms, sąskrydžiams

 

Jūsų įmonė, organizuodama renginį, reprezentuoja save klientų, partnerių ir savo darbuotojų akivaizdoje. Norint padaryti jiems įspūdį, Jums reikia geriausio rezultato, išskirtinumo, aukščiausio lygio aptarnavimo ir garantijos, kad viskas praeis sklandžiai. Kai lūkesčiai yra dideli, o laiko mažai, Jūs norite dirbti tik su tiekėju, kuris turi techninę renginių aptarnavimo patirtį. Kiekvienas renginys yra naujas projektas, kuris turi būti tinkamai valdomas, todėl Jums reikia „dBwave“ komandos, kuri puikiai žino kas yra dialogas, naudojasi naujausiomis technologijomis ir sugeba rasti geriausią sprendimą. Naudojame pasaulyje pripažintų gamintojų raiderinę šviesos ir garso techniką, LED ekranus, sertifikuotus scenos podestus, kitą įrangą.

 

Spauskite čia mūsų klientų atsiliepimai

 

Spauskite čia pagrindiniai mūsų komandos nariai  

 
 
> <

Koncertams 


„dBwave“ komanda yra dirbusi daugelyje šalies koncertinių, pokylių ir sporto salių, taip pat kai kuriuose dvaruose, tad puikiai žino jų akustines savybes, geba spręsti specifines vienoje ar kitoje vietoje atsirandančias problemas. Šviesos operatoriai dirba taip, kad salės trūkumus paverstų privalumais. Vieša paslaptis, kad grupės ir atlikėjai savo pasirodymų metu visada stengiasi įpinti šou elementų, kurie žavi publiką. Norint sėkmingai ir tiksliai juos įgyvendinti aptarnaujanti komanda turi jausti atlikėjus ir dirbti idealiai, kad maksimaliai sustiprintų publikos pojūčius koncerto metu. Mums nieko nėra maloniau, kai atlikėjai dėkoja už puikų aptarnavimą, o žiūrovai išeidami balsu aptarinėja puikų pasirodymą.

 
 
> <

Klubams, restoranams, prekybos centrams

 

„dBwave“ siūlo trumpalaikę ir ilgalaikę garso ir šviesos įrangos nuomą klubams, restoranams, paplūdimio kavinėms, vasaros barams, prekybos centrams. Įrengiame garso ir apšvietimo sistemas reikiamoje vietoje. Jums tai ekonomiškai naudinga, nes atskiram projektui įgyvendinti ar tiesiog vasaros sezonui, nereikia įsigyti brangios įrangos, kuri atsipirktų tik per keletą metų.

Nuolat bendradarbiaujame su didžiaisiais prekybos centrais, kurie periodiškai organizuoja koncertus, parodas, rengia įvairias akcijas. Mūsų paslaugos leidžia jiems išvengti brangios įrangos įsigijimo, nusidėvėjimo, sandėliavimo, sumontavimo ir demontavimo kaštų, nereikia jos remontuoti ir nuolat atnaujinti, leidžia visada naudotis rinkoje esančiomis naujovėmis už palyginus nedidelę nuomos kainą.

Dauguma naktinių ir muzikos klubų pakankamai įrangos turi įsigiję patys, o trūkstamą įrangą jie nuomojasi tiesiai iš mūsų sandėlio.

 

Spauskite čia klientai, kurie naudojasi mūsų paslaugomis

 
 
> <

Privatiems vakarėliams

 

Pastaruoju metu „dBwave“ komandai tenka aptarnauti nemažai privačių renginių, tarp kurių dažniausiai pasitaiko itin prabangios vestuvės. Gan didelis dėmesys yra skiriamas šios šventės organizavimui ir techniniam aptarnavimui dėl to, kad tai dviejų žmonių tik kartą gyvenime organizuojama šventė. Mums pažystamos prabangių restoranų, dvarų, parkų erdvės, dėl to ne tik gerai atliekame savo darbą, bet ir sugebame patarti, kaip išvengti nemalonių staigmenų renginio metu.

 

Puikiai bendradarbiaujame su vestuvių planuotojom ar renginių organizavimo įmonėmis rengiant privačias šventes. Grupėms, atlikėjams, fakyrams ir kitiems renginio programos dalyviams dažniausiai pakanka pasakyti jog renginį aptarnaus mūsų „dBwave“ komanda ir dėl techninio išpildymo jie yra ramūs, bei neužduoda papildomų klausimų organizatoriui, jaunavedžiams ar jubiliatui.

 
 
Tel. +370 683 49811 | El. paštas info@dBwave.lt | dBWave
© 2011 dBwave, Sprendimas PRINTTIME.eu, Programavimas UAB IT Uostas